Divadlo BezeVšeho

Kdo je kdo

Dále ansábl tvoří několik podvýživených externistů, bez nichž by to prostě nešlo..

  Ivanna Balkovska
Je u nás na hostování z Nebolšovo těátru z Kyjeva. Chce být "tak děsně slavná, aby o ní psal bulvár". Přejeme jí to. Hraje u nás vlastně jen roli Večernice ve slavném opusu "Mrakomor a Večernice", takže jí ten bulvár určitě nemine...
  Gabriel Ficka Danda
Podbořanská naplavenina. Dokončil všechny třídy základní školy (za 10 let) a díky tomu má na starosti veškeré technické záležitosti, jako je například zapojování mikrofonů  a odpojování Nítěnky od pípy. Hovoří plynně Finsky, ale až okolo půl třetí hodiny ranní.
  Jiří Bezmozek Šindelář
Strýček Bezmozek je nadšený chalupář, který svoji vášeň opouští jen ve chvíli, kdy má tu čest s námi vystoupit. Jak již jeho přezdívka napovídá, je z nás nejchytřejší a nejinteligentnější a to i přes opakovanou lobotomii mozku. Dle fotografie je zřejmé, že se jedná o jednoho z našich nejmladších členů, na což je on sám velmi pyšný.
  Marián Merry Vápeník
Za stydlivou a plachou povahou našeho "Dýžeje" se skrývá tygr a okrasa všech dámských ložnic. Mimo jiné je to největší flákač ansámblu. Před získáním řidičského oprávnění byl mistr světa ve skrývání se před manuální činností. Od té doby co má řičák se již neskrývá a jen (se) vozí.
  Daniel Zíbrt
Mimozemšťan z K-Pexu. Kromě recitace, moderování, hraní na cca 16 hudebních nástrojů, studia dvou (nebo tří?) vysokých škol, hraní fotbalu, jednoduchého účetnictví, vyšívání, pěstování fíkusů, doučování matematiky, cizích jazyků a tělocviku, umí ještě zpívat a jezdit na kole bez držení. Zapřisáhlý abstinent a bijec kuřáků!
Natálie Vápeníková   Natálie Vápeníková
 
   
 
   
 

Všechny externisty pochopitelně představit nemůžeme. Zaprvé se nám nechce a zadruhé by se mohlo stát, že se jednou stanou slavnější než jsme my a to nám naše ego nedovolí. Nehledě na fakt, že jednou s námi vystupoval i stopař, protože nás bylo málo. Faktem ale zůstává, že nás je v našem týmu opravdu mnoho a proto můžeme ve stejný čas pokrýt více akcí.


 

rejpal
nechcete sem něco napsat? poslední příspěvek 2013? to si ze mě děláte transkontinentálně epochální srandu
Rozkošnice
Tak 14.9. 2013 jsem na Vás v Rakovníku zvědavá !!!
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo